FAIL (the browser should render some flash content, not this).

 

Aktuality
Bulletin Ekonomických staveb


 

Články

Energeticky úsporné domy

Napsal dne 17. 12. 2011

 

Pokud uvažujete o stavbě rodinného domu, pak jistě přemýšlíte nejen nad tím, jak zajistíte financování jeho stavby, ale tak nad tím, jaké budou následné náklady na jeho provoz.

 

Ceny energií v posledních letech neustále stoupají a proto řada lidí začíná tuto problematiku řešit stavbou nízkoenergetických domů. Toho, aby byl dům skutečně nízkoenergetický, dosáhnete jedině vhodnou kombinací několika různých faktorů. Samozřejmě nestačí jen kvalitní zateplení fasády či správně umístěná okna. Úspor můžete dosáhnout i tím, že začnete využívat energii z přírody, konkrétně ze slunečních paprsků. Solární systémy se často kombinují s takzvanými rekuperačními systémy, které při větrání domu dokáží z odváděného vzduchu získat přes 80% tepla a tím ohřejí přiváděný čerstvý vzduch.

 

Tepelnou pohodu ve svém domě tak díky solárním systémům získáte za mnohem menší cenu, než při klasickém způsobu vytápění domu, ať už topíte elektřinou, nebo plynem. Solární systémy se mohou využít jak pro v poslední době oblíbené dřevodomy, tak i pro klasické zděné domy. Řadu dalších podnětných informací o stavbě domů získáte na stránkách Zděné stavby.

 

Rychlé řešení

Pokud chcete bydlet ve svém novém domě opravdu brzy, zvolte program Rychlé řešení od společnosti Ekonomické stavby. Díky tomu, že zvolíte typový projekt bez úprav, ušetříte poměrně hodně času. Odborníci z Ekonomických staveb pak tento projekt „zasadí“ do vašeho pozemku a vyřídí stavební povolení. Stavět se tak může začít stavět velmi rychle a vy se můžete brzy stěhovat do svého nového domu.

 
 
    Podělte s ostatními:
     
    Pridat.eu